گرفتن بک لینک رایگان برای سایت

 

گفته می شود بهترین چیزها در زندگی رایگان هستند.

اما در بازاریابی آنلاین، هر هفته با هزینه های جدیدی مواجه می شوید!

هزینه اشتراک ابزار های مختلف، هزینه تبلیغات PPC و بیشتر از همه اینها، هزینه بک لینک!

هزینه خرید بک لینک زیاد است و اگر با آژانس های سئو همکاری می کنید، می بایست هزینه زیادی بابت لینک بیلدینگ پرداخت نمایید.

اگر بودجه مناسبی داشته باشید، خرید بک لینک رویکرد خوبی به حساب می آید اما اگر بودجه کافی ندارید و در عوض زمان کافی دارید، بک لینک های رایگان برای شما مناسب خواهند بود.

تنها به خلاقیت، ابزار های مناسب و نحوه کار با آن ها احتیاج خواهید داشت.

روش های دریافت بک لینک رایگان به مرور زمان تکمیل می شوند بنابراین این صفحه را بوک مارک (Bookmark) کنید و هر دفعه به آن مراجعه نمایید.

 

 

جدول محتوا

 

در بازاریابی باید انتخاب کنید که هزینه کنید یا زمان بگذارید!زمان گذاشتن، راه حل گرفتن بک لینک های رایگان است.

همچنین زمان گذاشتن در این مسئله، مزایای زیر را نیز به همراه خواهد داشت :

۱-  بهبود درکتان از بازار کار :

 

در طی روند تحقیقات بازار و دریافت بک لینک رایگان، نیاز ها و خواسته های بازار هدف خود را بهتر درک خواهید کرد.اگر بخواهید صرفا بر روی سئو تمرکز کنید و یا بازدید خریداری نمایید، این دانش به دست آمده مفید واقع خواهد شد.

۲- شبکه حرفه ای بهبود یافته :

 

در برخی مواقع دریافت بک لینک های رایگان شبکه شما را گسترش خواهند داد.در کسب و کار، بهترین فرصت ها از طریق شبکه شما می آیند(مانند شغل های با درآمد بالا و فرصت های سرمایه گذاری).هنگامی که روابط را محترمانه ایجاد می کنید، می توانید آن ارتباطات را نگه دارید و آن ها را برای فرصت های دیگر توسعه دهید.

۳- بهبود تجربه و تخصص در زمینه سئو :

 

حرفه ای ها در بازاریابی آنلاین همواره می بایست توانایی های خود را بهبود بخشند.جمع آوری اطلاعات جهت دریافت بک لینک رایگان می تواند شما را به روز نگه دارد.

۴- احتمال بالای باقی ماندن بک لینک ها :

 

امروز ۱ میلیون تومان صرف تبلیغات کنید، بازدیدها به وبسایت شما سرازیر می شود اما پس از پایان تبلیغات بازدیدها نیز به پایان می رسند.تبلیغات روش مفید و سریعی جهت گرقتن بازدید است.در تضاد آن، بک لینک ها برای مدت ها باقی خواهند ماند و بر روی وبسایت تاثیر خواهند گذاشت.

اگر در مورد دریافت بازدید ارگانیک بیشتر مصمم هستید، با استراتژی های بازاریابی آنلاین رقبای اصلی خود به روز بمانید.باید بر روی تکنیک های لینک بیلدینگ و همچنین روش های بازاریابی محتوای رقبای خود جاسوسی کنید.

 

شما نمی توانید یک شبه میلیونر شوید. می توانید یک ماهه این درآمد را کسب کنید؟ بله.

ما دانشجویانی داریم که خدا را شکر میلیون ها تومان در ماه درآمد کسب می کنند.

و برای بسیاری از ماها، ۱ یا ۲ میلیون تومان پول بیشتر در ماه، زندگی مان را تغییر می دهد!

برای اینکه به اینجا برسید، شما باید فروش داشته باشید. من می توانم به شما آموزش دهم

ماشین پولسازی خودکار خود را ایجاد کنید و مشتریان دائمی داشته باشید.

(یکی از این درس های دوره راز جذب پول در اینترنت)

توجه داشته باشید که رایج ترین و بدترین اشتباهی که خیلی ها می کنند، اینست که ۶ ماه زمان می گذارند و هزینه می کنند تا محصولی را تولید کنند بدون اینکه سودآوری و فروش آن را بررسی کنند. مثل این می ماند که کلی مطلب در سایت خودتان قرار دهید، و بعد یک روزی به فکر “بازاریابی!” بیفتید! این راهش نیست. بازاریابی (نه فروش) را باید از روز اول شروع کنید.

اما چطوری؟ هنگامی که شما لیست ایمیل کسب و کارتان را دارید (طبق سیستم دوم)، شما با ده ها، و بعد صدها و سپس هزاران نفر از افرادی که به موضوع شما علاقه مند هستند یا می خواهند مشکلات خود را حل کنند، در ارتباط خواهید بود. اگر شما مشکلات و نیاز مخاطبان خود را  بخوبی حل کنید، آنها حاضر خواهند بود محصولات شما را تهیه کنند. شما این لیست را ایجاد کرده اید تا با آنها در ارتباط باشید، و حالا وقت آن است که کشف کنید چگونه می توانید به آنها کمک کنید. ما برخی از اصول اعتبارسنجی اولیه را قبلا توضیح داده ایم.

توجه کنید که فروش همیشه در پایان این فرایند قرار دارد. در واقع، ما برنامه ریزی می کنیم. چون اگر شما این کار را بخوبی انجام دهید، تضمین می کنید که با معرفی محصول تان، فروش خواهید کرد.

از آنجا که شما مشکلات و نیازهای مخاطبان خود را می دانید (چون با آنها در ارتباط هستید و از آنها پرسیده اید)، نیازهای اصلی آنها را می شناسید، و محصول تان را تست کرده اید، مرحله فروش کار ساده و راحتی خواهد بود.

به یاد داشته باشید، برای اولین محصول کسب و کار اینترنتی تان، قرار نیست جذاب ترین محصول را طراحی کنید و بفروشید- بلکه کافیست محصول ساده ای را تولید کنید (مانند یک کتاب یا ویدیوی ساده)، و در این صورت بازاریابی شما هم کار ساده ای خواهد بود. بطور کلی، ۵-۷ ایمیل را قبل از اینکه آنها را به صفحه فروش هدایت کنید،برای مشترکین ایمیل خود بفرستید، و در ایمیل آخر در مورد محصول تان توضیح دهید و کار فروش را انجام دهید.

شما می توانید این کار را سریع و حرفه ای انجام دهید.

.

 

هنگامی که برنامه ریزی می کنید، عملا تضمین می کنید محصول شما به فروش خواهد رفت.

 

 

هنگامی که من شروع به راه اندازی کسب و کار اینترنتی ام کردم، و طرز کار این سیستم را متوجه شدم، فهمیدم ما بزرگترین فرصت تاریخ بشری را در اختیار داریم.

برای اولین بار در تاریخ، لازم نیست به پارتی بازی متوسل شویم و یا منتظر بمانیم یک شرکت یا کارخانه ای پیدا شود و ما را استخدام کند. (گرچه ما ایرانی ها کلا آدم های تنبلی هستیم و تقصیر را گردن دولت و خانواده و محیط و جامعه و کلی عوامل دیگر به جز خودمان می اندازیم…) در قرن ۲۱ لزومی ندارد ۳۰ سال جوون بکنید، دنبال یک مدرک بی ارزش بدوید، و بعد منتظر یک روز خوب باشید که به شما کاری بدهند!

باید این روز خوب را خودمان بسازیم.

 

آیا پدر و مادر ما و چند نسل قبل تر، این فرصت را در اختیار داشتند؟

(به قول آلوین تافلر در کتاب مشهورش: موج سوم

 

ما از عصر انقلاب صنعتی گذر کرده ایم و حال در عصر اطلاعات هستیم.)

 

 

ما می توانیم مستقیما با میلیون ها نفر در اینترنت در ارتباط باشیم – مخاطبان بی شماری که هر روز هم بیشتر می شود- و افرادی را پیدا کنیم که محصول/خدمات ما را می خواهند. بدون اینکه چیزی را اجباری بفروشیم! شما می توانید مخاطبان نامرتبط با کسب و کار تان را فیلتر کنید و تنها افرادی را انتخاب کنید که به کسب و کار شما علاقه مند هستند … و محصولات شما را هم می خرند.

و بهترین قسمت ماجرا؟

 

شما می توانید این کارها را خودتان انجام دهید. برای اولین بار (و به ویژه در چند سال گذشته)، شما می توانید سیستم های بسیار قدرتمندی را پیاده کنید، که به کمک آنها می توانید ایده سودآوری انتخاب کنید، ترافیک جذب کنید، بازدید کنندگان سایت تان را به مشترکین ایمیلی تبدیل کنید، و محصولات خود را بفروشید – و تمام این کارها را به صورت خودکار و خودتان انجام دهید.

شما می توانید با دوستان خود بیرون بروید و کسب و کارتان برای شما کار کند و درآمد کسب کنید. شما می توانید در هر جایی که زندگی می کنید، این کار را انجام دهید. موفقیت یا شکست شما در دستان خود شماست.

در آکادمی رشد، بر روانشناسی درون و ضمیر ناخودآگاه تان تسلط پیدا می کنید. یک برنامه انعطاف پذیر می ریزید، و زمان تان را خودتان مدیریت می کنید، تا یک کسب و کار سودآور راه اندازی کنید و زندگی ثروتمند خود را پایه ریزی کنید.

من می خواهم مطمئن شوم که شما ایده مناسب و سودآوری برای کسب و کار اینترنتی خود انتخاب می کنید، و بعد آن را توسعه می دهید. زندگی ثروتمندی را برای خود می سازید و از آزادی بیشتر لذت می برید.

به همین دلیل قصد داریم برخی از بررسی های موردی و سایر اطلاعات ارزشمند و جالب در مورد راه اندازی اولین کسب و کار اینترنتی را بصورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. فقط کافی است به لیست ویژه آکادمی رشد بپیوندید، تا بتوانید به این اطلاعات و دوره راز جذب پول در اینترنت دسترسی داشته باشید.

آپدیت – نظر دانشجویان دوره راز جذب پول در اینترنت را بخوانید.

نظر چند نفر از دانشجویان دوره راز جذب پول در اینترنت را در مورد این دوره از جمله جوانب مثبت و منفی دوره و این دوره برای چه کسانی مناسب است و داستان پیشرفت های آنها را بخوانید. ما این لیست را آپدیت می کنیم:

خانم الناز جمالی: چگونه بازار مناسب را پیدا کرده و موفقیت خود را چند برابر کنید

آقای امید جباری: از کشف علاقه اش تا کسب ۲۳ میلیون تومان در ۷ ماه

آقای احمد حسینی، متخصص آی تی که تنها با ۱۶ مشترک ایمیلی، ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب کرد.

آقای میکائیل احمدی، مربی فیتنسی که بر ترس خود از فروش غلبه کرد

آیا اطلاعات بیشتری در مورد دوره راز جذب پول در اینترنت و دسترسی به نمونه های موردی بیشتر می خواهید؟ کافی است به لیست ویژه آکادمی رشد بپیوندید بپیوندید (۲۰ ثانیه بیشتر طول نمی کشد.)

 

 

 

موفقیت در بازاریابی شبکه ای

 

 

 

 

 

 

 

 

09387015831

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

} logo-samandehi